Beğen
0
0
BENZER FİLMLER

Beden ve Ruh izle

-

A Teströl és Lélekröl

Beden ve Ruh izle
PUAN : 7.6
Beden ve Ruh izle 7.6 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 116 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: Macaristan
  • İzlenme: 2484
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.6
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Büyük bir mezbahanın yöneticisi olan Endre, yeni kalite kontrol denetimcisi Maria'ya karşı şüpheci yaklaşır. Maria'dan hoşlanmasına rağmen onu fazla ciddi ve ketum bulmaktadır. Ayrıca hayvan etlerini derecelendirirken de oldukça katı olduğunu düşünmektedir. Oysa Maria aslında kendi hayatında da derecelendirdiği etlere yaklaşımı kadar sert ve kuralcıdır.
Fabrikada yaşanan, polisin de karıştığı küçük çaplı bir olayın soruşturulması sebebiyle bir kadın psikiyatrist tüm çalışanlarla görüşmeler yapmaktadır. Bu görüşmeler sırasında rüyalarını anlatmaları istenen Maria ve Endre'nin aynı rüyaları anlattıkları ortaya çıkar. İkisi de yaşanan bu garip durumdan bir hayli rahatsız olur. Ertesi gün ise gördükleri rüyaları birbirlerine anlatarak durumun sadece garip değil gerçek olduğuna da ikna olurlar. Rüyalarını karşılaştırdıkça bu içine kapanık iki insan, uyuduklarında her gece birer geyik olarak, huzur dolu beyaz karlar içindeki ormanda baş başa ve sevgi dolu anlar yaşadıklarını fark ederler.
Maria da Endre de direnseler de yaşadıkları bu enteresan deneyimi kabullenmek ve ona sahip çıkmak zorunda kalır. İkisi de kendiliğinden ve oldukça doğal bir şekilde gelişen yakınlıklarını artık reddedemez haldedir. Ancak aşk için hiç de uygun olmayan bu iki insanın, yalnız kaldıkları gecelerde birbirlerinde yakaladıkları uyumu, gün ışığında da yakalamaları pek de kolay olmayacaktır.
 Tür: Gizem, Fantastik, Dram
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Fazıl Çelik 29 Aralık 2019, Pazar
Filmin anlattığı ; aslında genç güzel kızlar ile sevgili olmak isteyen ama ne yaparsalar yapsınlar muratlarına eremeyen ve pes etmiş, yılmış ve de bu işten artık vazgeçmiş hayalperest centilmenlere biz sizin hayalinizi hayır olsun diye filme çektik.
Seyredin, duygulanın, ağlayın ve ümit etmeye devam edin demeye getiriyorlar.
Yani bir tür manevi destek amaçlı.
Realist olanlara ise verilen mesaj şu :
Sizin filmi ciddiye almayacağınızı biliyoruz zaten.
Böyle şeyler ancak filmlerde olur tabiki.
Sizin kendinizi faydanıza olacak işlerle meşgul etmeye devam edeceğinizi biliyoruz ve yolunuzdan çark etmemeniz gerektiğini hatırlatıyoruz.