Beğen
12
4
BENZER FİLMLER

Oththa Seruppu Size 7 izle

-

Oththa Seruppu Size 7

Oththa Seruppu Size 7 izle
PUAN : 8.0
Oththa Seruppu Size 7 izle 8.0 / 10 5 kullanıcı oyu.
  • Süre: 120 Dk.
  • Vizyon: 2019
  • Ülke: Hindistan
  • İzlenme: 12582
  • Favori: 3
  • İMDB: 9.3
  • Kalite: 1080P
  • Altyazı

Duygusal açıdan dengesiz bir cinayet zanlısı, merak uyandırıcı bir vahiyin ortaya çıkmasına yardımcı olan birkaç polise işlediği suçların arkasındaki operasyon yöntemini açıklıyor. Film, umutsuz bir durumda yakalanan Masilamani’yi sorgulayan polislerle başlıyor. Başlangıçta, bu adamın kim olduğunu ve neden karakola geldiği bilinmiyor. Ama oğlunun nadir bir hastalığı olduğunu ve dışarıdaki babayı görmeyi beklediği biliniyor. Sonuna kadar Parthiban, Masilamani’ gerçek kişiliğini bizden alıkoyan bu tuhaf adam gerçekten ne istiyor? Şimdi anlaşılamazsa bu adam ne olacak? İşte bu sorular filmin başlangıcından son ana kadar izleyici sürükleyen faktörler arasında ancal Masilamani’nin hareketleri için güçlü bir gerekçesi var. Belki de, gerçek hayatta, her şey için güçlü bir gerekçemiz yoktur, ama özellikle bunun gibi temalı filmlerde her zaman birine ihtiyacınız vardır!

  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  Esteban65 17 Kasım 2019, Pazar
20 metre karelik oda sorguya çekilen katil şüphelisi hem dayak yer hem anlatmaya başlar anlatımın garip tarafı görüntüde 1 kişi sorgulayan 2 polis, psikolok 1 kadın doktor ölü bulunan ceset sayısı artmaya başlar . Sadece 1 kişiyle inanılmaz gizem dolu dakikalar karşımızda 10-8,5 kesinlikle tavsiye ediyorum IMDb puanı hak etmiş ödül alan yapım
Avatar
Ziyaretçi
Aİz 03 Nisan 2020, Cuma
Hayat hayatımda izlediğim en saçma film
Avatar
Ziyaretçi
Mrhb 09 Mart 2020, Pazartesi
Bu hint filimlerine ne kadar yüksek puanlar verilmiş.Yenilmezler takımı bile bu kadar puan alamamış ve nice eski efsane filimleri barındıran ünlü artistlerin olduğu filimler bile bukadar puan alamadı.Belli ki hintililere bol keseden atmışlar.Son 2 yıldir hint filimlerini tüm siteler ha bire paylaşım yapıyor ve artırarak gözümüze sokmaya çalışıyorlar.Bu hintilelere bu kadar puan verip siteler de çoğlatilması siyaset oyunudur ve kanal 7 bile dahil hepsi bu işin içindedir.Hepsi hintileri sevdirmek için yapılmış bir oyun.Eskiden çinlileri örnek alırlardı,onları kabul ettik ve şimdi sıra dünyaya benzeyen hintilileri örnek alıyorlar,insanlar dünyayı sevip benzesinler diye ne şytanlıklar yapiyorlar.Bu oyuna gelmeyin kardeşim! Site açmıs olsam,devletler baskı yapıp istese bile hint filmlerini inadına paylaşmıyacağim!